FORATA vaňová batéria na pripojenie do podlahy, biela mat FT021/14
FORATA vaňová batéria na pripojenie do podlahy, biela mat FT021/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT021/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 42 mm |
| Výška | 927 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 789 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931413 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | bílá |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
CUBEMIX vaňová batéria do podlahy, chróm UBC-CM021
expedícia do 8 dní579,58 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €
967,37 €
Pri platbe vopred iba 918,00 €
ULTRASAN vaňová batéria do podlahy, čierna mat UT021VB
na objednávku1 721,64 €
Pri platbe vopred iba 1 590,00 €

