FORATA vaňová batéria na pripojenie do priestoru, chróm FT021
FORATA vaňová batéria na pripojenie do priestoru, chróm FT021
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT021 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FORATA |
| Šírka | 42 mm |
| Výška | 927 mm |
| Hĺbka | 348 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Hmotnosť / ks | 11.5090 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931406 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Podobný tovar
TURSI vaňová batéria do podlahy, chróm TI021
na objednávku1 244,90 €
Pri platbe vopred iba 1 181,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SEMA vaňová batéria s pripojením do podlahy, výška 860 mm, chróm ZU420
expedícia do 8 dní447,93 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
ULTRATAP vaňová batéria do podlahy, chróm UT021T
na objednávku1 284,71 €
Pri platbe vopred iba 1 187,00 €
BEBÉ vaňová batéria na pripojenie do podlahy, chróm BB021
expedícia do 8 dní974,49 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €


