FORTIS EDGE sprchové dvere bez profilu 1000mm, číre sklo, pravé FL1210R
FORTIS EDGE sprchové dvere bez profilu 1000mm, číre sklo, pravé FL1210R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1210R |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | FORTIS EDGE |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 49.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942662 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FORTIS EDGE bočná stena 800 mm, číre sklo FL3582
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
FORTIS EDGE sprchové dvere bez profilu 1200mm, číre sklo, ľavé FL1212L
expedícia do 8 dní655,29 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
FORTIS EDGE sprchové dvere bez profilu 1000mm, číre sklo, ľavé FL1210L
expedícia do 8 dní626,16 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 400x900, spod. príp., 1024 W, antracit W622F-040-090-66
na objednávku231,41 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 400x700, spod. príp., 797 W, antracit W622F-040-070-66
na objednávku194,07 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 400x1100, spod. príp., 1252 W, čierne W622F-040-110-70
na objednávku267,06 €


