FORTIS EDGE sprchové dvere do niky 1000mm, číre sklo, pravé FL1610R
FORTIS EDGE sprchové dvere do niky 1000mm, číre sklo, pravé FL1610R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1610R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | FORTIS EDGE |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 540 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 990 mm |
| Instalační šířka do | 1005 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 74.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913954016 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE KOMPONENT sprchové dvere 980-1010 mm, číre sklo TL5010
expedícia do 8 dní400,32 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
THRON LINE KOMPONENT sprchové dvere 1000 mm, číre sklo TL5210
expedícia do 8 dní363,90 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1000mm, číre sklo ZL1310B
expedícia do 8 dní542,38 €
Pri platbe vopred iba 503,00 €


