FORTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo FL3590
FORTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo FL3590
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL3590 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 39.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863349 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
FORTIS LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo, ľavé FL1010L
expedícia do 8 dní542,01 €
Pri platbe vopred iba 502,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 130 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2L-130-110-55-00-3S
expedícia do 10 dní718,53 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T ľavý výklopný 130 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 834T-130-110-55-00-L
expedícia do 10 dní577,18 €


