FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200 mm, rohový vstup FL1011LFL1012R
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200 mm, rohový vstup FL1011LFL1012R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1011LFL1012R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 110x120 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 795 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 100.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903564 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line štvorcový sprchovací kút 900x900mm L/P variant ZL1290ZL3290
expedícia do 8 dní607,10 €
Pri platbe vopred iba 561,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm, okrúhle pojazdy TL1480-5005
expedícia do 8 dní714,42 €
Pri platbe vopred iba 660,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1500x900mm, L/P variant, číre sklo EL1515EL3315EL3315
expedícia do 8 dní790,14 €
Pri platbe vopred iba 730,00 €


