FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800 mm, L variant FL1011LFL3580
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800 mm, L variant FL1011LFL3580
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1011LFL3580 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 110x80 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Šírka vstupu | 565 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 84.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903946 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800-900x1000mm L/P variant EL1615EL3415
expedícia do 8 dní447,34 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm, okrúhle pojazdy TL1070-5005
expedícia do 8 dní627,61 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm L/P variant ZL1313ZL3280
expedícia do 8 dní666,16 €
Pri platbe vopred iba 615,00 €


