FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm, L varianta FL1012LFL3510
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm, L varianta FL1012LFL3510
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FL1012LFL3510 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Šírka vstupu | 565 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 94.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904028 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA nástenná sprchová batéria, bronz 3866
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK580.0SM
na objednávku130,28 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK180.5SM
na objednávku84,05 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €


