FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm, rohový vstup FL1012LFL1010R
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm, rohový vstup FL1012LFL1010R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FL1012LFL1010R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 795 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 98.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903526 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CD0705087
na objednávku943,57 €
Pri platbe vopred iba 874,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CG0705087
na objednávku943,57 €
Pri platbe vopred iba 874,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana roh.vstupu aluchróm číre CA1CD0705007
na objednávku819,84 €
Pri platbe vopred iba 759,00 €


