FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1100 mm, R variant FL1113RFL3511
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1100 mm, R variant FL1113RFL3511
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FL1113RFL3511 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 130x110 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1100 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Pravé |
| Šírka vstupu | 565 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 100.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913912269 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF11 radiátor 300x1200, spod. príp., 546 W, biely W611F-030-120-00
expedícia do 10 dní148,81 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 500x1400, spod. príp., 2661 W, antracit W633F-050-140-66
na objednávku476,12 €


