FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800 mm, L variant FL1114LFL3580
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800 mm, L variant FL1114LFL3580
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FL1114LFL3580 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 140x80 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Šírka vstupu | 565 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 90.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913904127 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 900 x 1500 mm, bočné pripojenie, 1910 W, čierny - W411-090-150-70
na objednávku235,94 €
Mexen C11 doskový radiátor 600 x 1300 mm, bočné pripojenie, 1213 W, biely - W411-060-130-00
expedícia do 10 dní98,73 €


