FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x1500 mm, rohový vstup FL1090LFL1115R
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x1500 mm, rohový vstup FL1090LFL1115R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1090LFL1115R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 90x150 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1500 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 795 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 100.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903397 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x900mm, L/P variant, Brick sklo EL1238EL3338EL3338
expedícia do 8 dní765,83 €
Pri platbe vopred iba 707,00 €
EASY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm, číre sklo L/P varianta
expedícia do 8 dní654,58 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x700mm, L/P variant, číre sklo EL1215EL3115EL3115
expedícia do 8 dní696,36 €
Pri platbe vopred iba 643,00 €


