FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L variant FL1090LFL3580
FORTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L variant FL1090LFL3580
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1090LFL3580 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Šírka vstupu | 565 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 77.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903861 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 700x900mm, rohový vstup ZL4715L-04
expedícia do 8 dní718,25 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
832,86 €
Pri platbe vopred iba 769,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P variant ZL1311ZL3210
expedícia do 8 dní652,26 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €


