FORTIS LINE sprchové dvere do niky 1500mm, číre sklo, pravé FL1415R
FORTIS LINE sprchové dvere do niky 1500mm, číre sklo, pravé FL1415R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1415R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Pravé |
| Šírka vstupu | 540 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1485 mm |
| Inštalačná šírka do | 1511 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 57.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729001676 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SAAP sklopné sedátko do sprchového kúta, 35x32, 8cm, biela CW1110W
expedícia do 8 dní97,98 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DEEP sprchové dvere 1500x1650mm, číre sklo MD1516
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
EASY LINE sprchové dvere 1500mm, číre sklo EL1515
expedícia do 8 dní385,75 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €
THRON LINE KOMPONENT sprchové dvere 1480-1510 mm, číre sklo TL5015B BOX 2/2
expedícia do 8 dní245,51 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €


