FORTIS LINE sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, pravé FL1480R
FORTIS LINE sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, pravé FL1480R
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1480R |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Pravé |
| Šírka vstupu | 540 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 785 mm |
| Inštalačná šírka do | 811 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 42.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868139 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE posuvné dvere 780-800mm, výška 2000mm, číre sklo AL1580C
expedícia do 8 dní363,90 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 780-800mm, výška 2000mm, číre sklo AL1582B
expedícia do 8 dní436,75 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €


