FORTIS LINE štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, R variant FL1080RFL3580
FORTIS LINE štvorcový sprchovací kút 800x800 mm, R variant FL1080RFL3580
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FL1080RFL3580 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Pravé |
| Šírka vstupu | 565 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 77.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903779 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA stojánková drezová batéria s retro hubicou, chróm 3121
expedícia do 8 dní166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
81,11 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
Drezová batéria SAT SAT Project s otočným ramienkom 150 mm chróm SATBSPRO261
expedícia do 4 dní101,22 €
Pri platbe vopred iba 100,00 €


