FORTIS LINE štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, L variant FL1090LFL3590
FORTIS LINE štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, L variant FL1090LFL3590
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-FL1090LFL3590 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FORTIS LINE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Šírka vstupu | 565 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 81.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903786 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
464,71 €
Pri platbe vopred iba 429,00 €
801,60 €
Pri platbe vopred iba 740,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm L/P variant ZL1315ZL3280
expedícia do 8 dní697,41 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €


