FRAMMENTI sprchový záves 180x200cm, polyester 1315
FRAMMENTI sprchový záves 180x200cm, polyester 1315
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-1315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- 100% Polyester - syntetická tkanina
- Možno prať v práčke pri teplote 40 ° C
- Žehliť pri nízkej teplote
- Zosilnené otvory pre závesné krúžky
- Vrátane závesných krúžkov
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 180x200 cm |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Farba | Biela so vzorom |
| Materiál | Textilné |
| Hmotnosť / ks | 0.4560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341075333 |
| Taric | 63031200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
Rohová univerzálna sprchová tyč, biela 59501
expedícia do 8 dní41,55 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Teleskopická rozperná tyč 118-215cm, biela 4061
expedícia do 8 dní18,65 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Rohová univerzálna sprchová tyč, chróm 59500
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Podobný tovar
EUCALIPTO sprchový záves 180x200cm, polyester 1304
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 110 x 110 cm, čierny rošt, čierna - 8A6T-110-110-70-77-P
expedícia do 10 dní485,91 €
Sprchovací kút Mexen Mist Duo s výklopným mechanizmom 110 x 110 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A4-110-110-65-00
expedícia do 10 dní474,14 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s pravými pántami 110 x 110 cm, čierny rám, čierna - 8A4T-110-110-70-70-P
expedícia do 10 dní447,61 €

