FULDA bidet závesný, 36x52cm, biela 201.611.4
FULDA bidet závesný, 36x52cm, biela 201.611.4
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-201.611.4 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozměr | 36x30x52,5 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 525 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972546 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 70 x 115 cm, priehľadný, čierny - 8A6-070L-115P-70-00
expedícia do 10 dní506,51 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravými pántami 70 x 115 cm, priehľadný, čierny - 8A5L-070L-115P-70-00
expedícia do 10 dní506,51 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravým pántom 70 x 115 cm, priehľadný, čierny - 8A5-070L-115P-70-00
expedícia do 10 dní480,02 €


