FUZZY kúpeľňová predložka, 50x80 cm, 100% polyester, protisklz, ružová 96FY508010
FUZZY kúpeľňová predložka, 50x80 cm, 100% polyester, protisklz, ružová 96FY508010
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-96FY508010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 50x80 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Textilní |
| Hmotnost / ks | 0.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341307342 |
| Taric | 57032919 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | růžová |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 80 cm, 8 mm priehľadná, biela - 800-085-202-04-20-080
expedícia do 10 dní456,47 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 80 cm, priehľadná, kartáčované zlato - 800-085-202-55-00-080
expedícia do 10 dní391,68 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 202 cm, 8 mm priehľadná, ružové zlato - 800-085-104-60-00
expedícia do 10 dní276,81 €


