FUZZY kúpeľňová predložka, 50x80 cm, 100% polyester, protišmyk, biela 96FY508002
FUZZY kúpeľňová predložka, 50x80 cm, 100% polyester, protišmyk, biela 96FY508002
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-96FY508002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 50x80 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Textilní |
| Hmotnost / ks | 0.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341307311 |
| Taric | 57032919 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
MOUSSE kúpeľňová predložka, 50x80 cm, 100% polyester, protisklz, antracit 96MS508085
expedícia do 8 dní12,78 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
FUZZY kúpeľňová predložka, 50x80 cm, 100% polyester, protisklz, ružová 96FY508010
expedícia do 8 dní17,72 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €


