GARDA hydromasážna vaňa, 190x90x44cm, Highline Hydro, chróm 56978
GARDA hydromasážna vaňa, 190x90x44cm, Highline Hydro, chróm 56978
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-14111.5010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 190x90x44 cm |
| Délka | 1900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 440 mm |
| Objem | 240.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 51.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729055457 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 1500 mm ES1015-02
expedícia do 8 dní354,78 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €
RONAL WALK IN CADURA Pevná stena samostatná s posuvným dielom zlatá shade CAW2G1501268
na objednávku1 221,06 €
Pri platbe vopred iba 1 131,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1462mm, číre sklo AXC150CL
expedícia do 8 dní407,75 €
Pri platbe vopred iba 377,00 €

