GELCO vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, nízky, pre vaničky s krytom
GELCO vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, nízky, pre vaničky s krytom
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PB90EXN MINUS |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Otvor sifónu 90 mm
- Priemer odpadu 40 mm
- Výška 60 mm
- Prietok 52 l / min
- Zhora čistiteľný odpadový systém
- Príruba plast s tromi skrutkami
- Pre vaničky IRENA
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozmer | 60 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 mm |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízky |
| Hmotnosť / ks | 0.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829031 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
743,23 €
Pri platbe vopred iba 705,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 140x90x3, 5cm HI14090
expedícia do 8 dní488,62 €
Pri platbe vopred iba 456,00 €
370,02 €
Pri platbe vopred iba 345,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 140x100x3, 5cm HI140100
expedícia do 8 dní578,15 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV11 400x1300, spod. príp., 842 W, antracit W611-040-130-66
na objednávku149,65 €
Mexen CV11 doskový radiátor 400 x 1300 mm, spodné pripojenie, 842 W, čierny W611-040-130-70
na objednávku149,65 €

