GERRY WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, biela
GERRY WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WX1515 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 36x43,8 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 438 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | D-tvar |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 1.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120169 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať

