GINKO vaňová batéria s pripojením do podlahy, čierna mat 1101-21B
GINKO vaňová batéria s pripojením do podlahy, čierna mat 1101-21B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1101-21B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Výška | 1095 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Do podlahy |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 10.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913884825 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Podobný tovar
1 209,31 €
Pri platbe vopred iba 1 147,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TURSI vaňová batéria do podlahy, čierna mat TI021B
na objednávku1 742,98 €
Pri platbe vopred iba 1 653,00 €
782,37 €
Pri platbe vopred iba 742,00 €


