GLAMOUR držiak uterákov otvorený, chróm 5770
GLAMOUR držiak uterákov otvorený, chróm 5770
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5770 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | GLAMOUR |
| Rozmer | 240x124x82 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 124 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: kruh |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341152713 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar posuvná vaňová zástena s 2 krídlami 80 x 150 cm, priehľadná, strieborná - 896-080-000-01-95
expedícia do 10 dní262,32 €
Mexen Fox 2-krídla vaňová zástena posuvná 85 x 150 cm, transparentná, chróm - 891-085-002-01-00
expedícia do 10 dní174,83 €
Mexen Velar Duo 2dielna posuvná vaňová zástena 200 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 896-200-000-02-97
expedícia do 10 dní577,66 €

