GLAMOUR WC kefa závesná, chróm 573303
GLAMOUR WC kefa závesná, chróm 573303
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-573303 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | GLAMOUR |
| Rozmer | 100x387x130 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 387 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.6100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341152744 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
SAMOA WC kefa závesná, čierna mat/mliečne sklo A83314
na objednávku106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
LARISSA WC kefa závesná, mliečne sklo, chróm WS008 56791
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
X-ROUND WC kefa nástenná, miska mliečne sklo, chróm (104113012) XR303
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €


