GLANC bidet závesný, 37x51,5 cm GC510
GLANC bidet závesný, 37x51,5 cm GC510
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GC510 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 36,7x31x51,7 cm |
| Šírka | 367 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hĺbka | 517 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 24.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531150558 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
EASY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, číre sklo L/P varianta
expedícia do 8 dní629,32 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 871-090-110-03-50
expedícia do 10 dní509,47 €


