GLANC WC sedátko, Slim soft close, duroplast, biela GC5030
GLANC WC sedátko, Slim soft close, duroplast, biela GC5030
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-GC5030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 36,8x44,8 cm |
| Šírka | 368 mm |
| Hĺbka | 448 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie), SLIM (tenké) |
| Hmotnosť / ks | 3.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531153528 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
GLANC WC závesné rimless, 37x51,5 cm GC321
expedícia do 8 dní261,50 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 871-090-110-03-50
expedícia do 10 dní509,47 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 110 x 90 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-110-090-60-00
expedícia do 10 dní459,39 €


