GODIVA dvojumývadlo 119x44cm, bez otvoru pre batériu, liaty mramor, biela GU119-0
GODIVA dvojumývadlo 119x44cm, bez otvoru pre batériu, liaty mramor, biela GU119-0
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GU119-0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GODIVA |
| Rozmer | 119x11x44 cm |
| Šírka | 1190 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913909887 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FILENA dvojumývadlová skrinka 118x51, 5x43cm, biela mat FID1212W
expedícia do 8 dní782,37 €
Pri platbe vopred iba 742,00 €
832,18 €
Pri platbe vopred iba 789,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 673,61 €
Pri platbe vopred iba 1 579,00 €
311,67 €
Pri platbe vopred iba 296,00 €
1 617,17 €
Pri platbe vopred iba 1 526,00 €


