GODIVA umývadlo 83x44cm, liaty mramor, biela GU083L
GODIVA umývadlo 83x44cm, liaty mramor, biela GU083L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GU083L |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GODIVA |
| Rozmer | 83x11x44 cm |
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 22.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890383 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
NIRONA umývadlová skrinka 82x51,5x43 cm, biela (NR085) NR085-3030
expedícia do 8 dní487,07 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €
451,48 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
YAKARTA keramické umývadlo priemer 46 cm, na dosku BH7021
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
ORINOKO umývadlo 100x42cm, 2 otvory pre batériu, liaty mramor, biela OR101
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
AGOS umývadlo, liaty mramor, 40x22cm, ľavé/pravé, čierna mat AS400B
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €


