GRANDE WC kombi XL, spodný/zadný odpad, biela GR360
GRANDE WC kombi XL, spodný/zadný odpad, biela GR360
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-GR360 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 42,5x84x73 cm |
| Šírka | 425 mm |
| Výška | 840 mm |
| Hĺbka | 730 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 63.1500 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913911460 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná páska- univerzálna (2x4,5m) 7284
expedícia do 8 dní6,68 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SAMBLUNG zrkadlo v ráme, 40x70cm, zlatá IN110
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €


