Granitový vstavaný drez s odkvapom, 77x44 cm, béžová
Granitový vstavaný drez s odkvapom, 77x44 cm, béžová
| Kód: | Kód: UBC-GB8102 |
Vlastnosti
| Rozmer | 77x18,5x44 cm |
|---|---|
| Šírka | 770 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 500 mm |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Výbava | Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Hmotnosť / ks | 13.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945038 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Bruno 1miskový granit drez s odkvapom a batériou Duo, béžová 6513-69-671701-07-B
na objednávku264,46 €
Mexen Elias 1-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Savita, biela - 6511-20-672601-00
expedícia do 10 dní207,41 €

