Granitový vstavaný drez s odkvapom, 77x44 cm, čierna
Granitový vstavaný drez s odkvapom, 77x44 cm, čierna
| Kód: | Kód: UBC-GB8104 |
Vlastnosti
| Rozmer | 77x18,5x44 cm |
|---|---|
| Šírka | 770 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 500 mm |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Výbava | Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Hmotnosť / ks | 13.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945052 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Enzo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Carla, škvrnitá čierna - 6506-76-670700-00
expedícia do 10 dní180,07 €
Mexen Cesar 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Duo, biela - 6514-20-671701-02
expedícia do 10 dní222,51 €

