GRETA galerka s LED osvetlením, 101x70x14cm, biela mat GR100-0031
GRETA galerka s LED osvetlením, 101x70x14cm, biela mat GR100-0031
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR100-0031 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GRETA |
| Rozměr | 101x70x14 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 568 lm |
| Výbava | Osvětlení, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 24.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972409 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RAV SLEZÁK Batéria umývadlová zo steny pre nízkotl.ohrievače s otoč.ústím EN001.1/21
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Mereo Batéria kombi ramienko, prepínač, vr. spŕch. setu, pre nízkotl. ohrievače M-CBS602012M
expedícia do 8 dní61,00 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
62,62 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €


