GRETA galerka s LED osvetlením, 60x70x14cm, biela mat GR060-0031
GRETA galerka s LED osvetlením, 60x70x14cm, biela mat GR060-0031
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR060-0031 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GRETA |
| Rozměr | 60x70x14 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Pravé |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972362 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 60cm, chróm SH060
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AVONA oválne zrkadlo v ráme 50x100cm, zlato mat
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
ISHAPE zrkadlo 500x700mm, zaguľatené rohy, bez úchytu AG457
expedícia do 8 dní23,48 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €


