GRETA galerka s LED osvetlením, 60x70x14cm, biela mat GT060-0031
GRETA galerka s LED osvetlením, 60x70x14cm, biela mat GT060-0031
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GT060-0031 |
- Zrkadlové dvierka v tenkom hliníkovom ráme
- 3 výškovo nastaviteľné sklenené police
- Zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GRETA |
| Rozmer | 60x70x14 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Pravé |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 18.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883545 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 60cm, chróm SH060
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TIGA zrkadlo s policou 48x67cm, bronz HZ206
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
GRETA galerka s LED osvetlením, 50x70x14cm, čierna mat GR055-0035
expedícia do 8 dní304,56 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
CETIS zrkadlo s LED osvetlením 60x80cm, čierna mat CT080
expedícia do 8 dní195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €


