GRETA galerka s LED osvetlením, 81x70x14cm, biela mat GR080-0031
GRETA galerka s LED osvetlením, 81x70x14cm, biela mat GR080-0031
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR080-0031 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GRETA |
| Rozměr | 81x70x14 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 568 lm |
| Výbava | Osvětlení, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 20.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972386 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 80cm, chróm SH080
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist T s pravým pántom 110 x 90 cm, čierny rošt, čierna - 8A4T-110-090-70-77-P
expedícia do 10 dní424,05 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 90 x 110 cm, čierny rám, čierna - 8C2-090-110-70-70-P
na objednávku465,28 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-11CL-B
expedícia do 8 dní684,90 €
Pri platbe vopred iba 633,00 €


