GRETA galerka s LED osvetlením, 81x70x14cm, čierna mat GR085-0035
GRETA galerka s LED osvetlením, 81x70x14cm, čierna mat GR085-0035
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR085-0035 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GRETA |
| Rozměr | 81x70x14 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 568 lm |
| Výbava | Osvětlení, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 20.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972393 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 80cm, chróm SH080
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Mailo kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom, spodná, antracit, 2 zásuvky CN531
expedícia do 8 dní493,00 €
Pri platbe vopred iba 436,00 €


