GRETA galerka s LED osvetlením, 81x70x14cm, čierna mat GT085-0035
GRETA galerka s LED osvetlením, 81x70x14cm, čierna mat GT085-0035
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GT085-0035 |
- Zrkadlové dvierka v tenkom hliníkovom ráme
- 3 výškovo nastaviteľné sklenené police
- Zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GRETA |
| Rozmer | 81x70x14 cm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 8.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 568 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 20.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883583 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 80cm, chróm SH080
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA Savio sprchový set s termostatom, čierna REA-P8410
expedícia do 12 dní189,01 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €
284,54 €
Pri platbe vopred iba 267,00 €

