GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, tortora mat PCS05
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, tortora mat PCS05
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-PCS05 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937818658 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ALCA APZ2001-550 Podlahový žľab s okrajom pre perforovaný rošt, bez zápachovej uzávery
na objednávku104,16 €
114,38 €

