HANDICAP dverné madlo 700mm, čierna XH574B
HANDICAP dverné madlo 700mm, čierna XH574B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XH574B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 700x40x95 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Hmotnosť / ks | 1.2950 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207033803 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
PMH Kúpeľňový radiátor Galeon G2SS 600x792 Kartáčovaná nerez G2SS
expedícia do 7 dní620,34 €
Pri platbe vopred iba 587,00 €
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, čierny - W102-1200-600-6600-70
expedícia do 10 dní186,20 €


