HANDICAP kúpeľňová stolička, výškovo nastaviteľná, čierna A172110 59646
HANDICAP kúpeľňová stolička, výškovo nastaviteľná, čierna A172110 59646
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-A172110 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Nastavitelná výška: 415 až 540 mm
- Ke stoličce lze přikoupit madla
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 595x540x360 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Na postavení |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 2.4160 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956185439 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
HANDICAP oporné madlá ku kúpeľňovej stoličke, čierna A173110 59648
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlo Jika Lyra Plus 65x52 cm otvor pre batériu uprostred H8143840001041
expedícia do 4 dní50,16 €
Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 61x46cm 43061
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €


