HANDICAP madlo rovné 300mm, čierna XH507B
HANDICAP madlo rovné 300mm, čierna XH507B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XH507B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 380x80x106 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 106 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 0.5600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207031854 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Podperné madlo PRAVÉ 500mm, nerez (301122111) XH534
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
HANDICAP podperné madlo tvar U 600mm, biela XH538W
na objednávku52,30 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €


