HANDICAP madlo s držiakom toaletného papiera, chróm A220300 58961
HANDICAP madlo s držiakom toaletného papiera, chróm A220300 58961
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-A220300 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 190x260x85 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956187549 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
HANDICAP madlo odnímateľné s nastaviteľným uhlom, biela A0256001 59011
expedícia do 8 dní54,80 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
HANDICAP madlo odnímateľné s nastaviteľným uhlom, čierna mat A0256010 59012
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
HANDICAP madlo odnímateľné, biela A0243301 59008
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €

