HANDICAP WC sedátko zvýšené 10cm, čierna
HANDICAP WC sedátko zvýšené 10cm, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-A0071010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 350x120x400 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 1.7980 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956192000 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
HANDICAP kúpeľňová stolička, priemer 45cm, čierna A170110 58958
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Stolička na nohy, výškovo nastaviteľná, biela A0102601
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Stolička, nastaviteľná výška, biela A00601101
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €

