HANDICAP zrkadlo výklopné 40x60cm, čierna XH007B
HANDICAP zrkadlo výklopné 40x60cm, čierna XH007B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XH007B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TIPPER |
| Rozmer | 40x60 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme, Zrkadlá výklopné |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 4.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913950407 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
HANDICAP oporné madlo ĽAVÉ 800x850mm, biela XH526W
na objednávku87,88 €
Pri platbe vopred iba 83,00 €
URAN PROJECT WC sedátko pre postihnutých, duroplast, biela 1010
expedícia do 8 dní40,91 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
118,83 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €

