HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-HG665 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Dĺžka | 665 mm |
| Výška | 98 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 0.6360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913919893 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
SISTEMA keramické umývadlo 70x42cm, biela 10SF50070
na objednávku121,61 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
Mohlo by vás zaujímať


