HELEN mydlenka na postavenie, biela HE1102
HELEN mydlenka na postavenie, biela HE1102
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-HE1102 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | HELEN |
| Rozměr | 130x25x90 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341306390 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
na objednávku
Podobný tovar
QUADROTTO mydlenka na postavenie, biela QU1102
expedícia do 8 dní9,43 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EDERA rohová vaňa 152x152x54cm, biela (01111) 91111
na objednávku728,15 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
REA SYDNEY Rohová akrylová vana 170cm REA-W6901
expedícia do 12 dní801,95 €
Pri platbe vopred iba 780,00 €


