HIMALAYA držiak uterákov otvorený, bambus HY70
HIMALAYA držiak uterákov otvorený, bambus HY70
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-HY70 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 211x25x67 mm |
| Délka | 211 mm |
| Šířka | 211 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 67 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341303306 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | bambus |
Doporučujeme přikoupit
HIMALAYA držiak uterákov 400x69mm, bambus HY2140
expedícia do 8 dní19,21 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
HIMALAYA kúpeľňová stolička, 39,5x44,3x29,5cm, bambus
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
HIMALAYA držiak uterákov 300x69mm, bambus HY2130
expedícia do 8 dní15,30 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Mohlo by vás zaujímať
COLORADO držiak uterákov 450x80mm, chróm 692145
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
PIRENEI držiak uterákov 350x66mm, čierna mat PI213514
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
PIRENEI držiak uterákov 450x66mm, biela mat PI214502
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €

